Praca

Dołącz do zespołu profesjonalistów. Szukamy ludzi otwartych, lubiących wyzwania i chcących pracować na swój własny sukces.

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Miejsce pracy: woj. Lubelskie

Zadania:

  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie nawiązanie kontaktu z osobami poszkodowanymi:
    • w wypadkach komunikacyjnych
    • w gospodarstwach rolnych
    • w pracy
    • w szkole
    • w miejscu publicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie – minimum średnie
  • Niekaralność, sumienność i dobra opinia w środowisku
  • Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
  • Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub ubezpieczeniach

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej Kancelarii Odszkodowawczej
  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego i osobistego
  • Szkolenia ze standardów sprzedaży, obsługi Klienta, komunikacji, rozwoju własnego
  • Wynagrodzenie prowizyjne + zaliczki za podpisanie umowy (wypłaty zawsze w terminie)
  • Przejrzysty system rozliczeń
  • Umowa o dzieło, umowa zlecenie lub umowa o współpracę

CV prosimy przesłać na adres:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz